Yyyyy__Mockup_14.png

Każdego dnia stajemy przed koniecznością podejmowania decyzji. Wiele z nich to typowe, automatyczne zachowania. Inne są poprzedzone długim procesem, który sprawia nam wiele trudności. Zarówno te pierwsze jak i te drugie mają wpływ na wszystko co nazywa się życie. Niezależnie czy decydujemy o tym co jeść, gdzie mieszkać, czy wziąć ślub, czy kupić samochód, gdzie wyjechać na wakacje, z kim wyjść na wieczorne piwo, czy zwolnić pracownika, czy zrealizować nowy projekt, czy założyć firmę, czy rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. To wszystko ma wpływ na to jak wygląda nasze życie. Zapraszamy w podróż, która ma pokazać jak podejmować bla bla bla.

 
Prawidłowa.png
Marcin Renduda
Rafał Żak
WhatsApp%20Image%202020-06-19%20at%2012.
WhatsApp%20Image%202020-06-19%20at%2012.
 

Przeczytaj fragment:

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem...

 

Yyyyy - od czego by tu zacząć? Ta książka mnie wkurzyła! To jest jak prawdziwy festiwal ujawniający istotę wszystkich poważnych błędów w podejmowaniu decyzji, które popełniłem. Na szczęście autorzy podają też instrukcję na przyszłość. Przy Ich dystansie i poczuciu humoru łatwo i przyjemnie do tychże instrukcji dotrwałem. Naprawdę warto!

Zbyszek, przedsiębiorca

Zjawiskowa książka

Eryka Kowalska

Zjawiskowa książka

Eryka Kowalska

 

Yyyyy

Opis jednej ksiązki

59 zł

Yyyyy

Opis jednej ksiązki

500 zł

Książka + ebook

Opis jednej ksiązki

79 zł

Kontakt

Lubimy pisać i mówić ale lubimy też czytać i słuchać.
Skontaktuj się z nami

Yyyyy__Mockup_14.png